huvitegevus

Harmi mõis on avatud trennidele, koolitustele ja regulaarsetele ringidele, mis mõeldud nii lastele kui ka täiskasvanutele. Kui on huvi mõne  tegevusega alustada, võta ühendust info@harmi.ee.

Alates sügisest 2020 alustame mõisahoones täiskasvanute koolitamisega, rohkem infot täiskasvanud õppijate õppetöö korralduse kohta leiad SIIT.

 

Esmaspäeviti ja neljapäeviti kl 18.30 on Harmi mõisakompleksi võimla täiskasvanute võrkpalli päralt.

Kompleksis on olemas ka pesuruumid ning magamisruumid 15-le inimesele – hea võimalus (laste-, spordi-, tantsu)laagrite korraldamiseks. Hoonete ja ruumide  rentimisvõimaluste kohta on rohkem infot SIIN.

Mõisa kõrvalmajas toimetab MTÜ Loodusmaa, mis pakub juba aastast 2011 koolidele kvaliteetset õuesõpet, lastele looduslaagreid, hariduslikke ja mängulisi sünnipäevaretki ning täiskasvanutele elamusterohkeid loodusretki ning töötubasid. Loodusmaa on Harmi mõisakompleksis loonud hubase keskuse – koha, kus õppida, puhata, filme vaadata, aruteluõhtuid pidada, tähtpäevi ja teisi olulisi sündmuseid tähistada.

Ruume on kaks: köök/õppeklass, kuhu mahub ümber laua tegutsema kuni 16 inimest ning aktiivtegevusteklass, mille sisustuse paigutus võimaldab end liigutada, mängida ning ringis arutelusid läbi viia.

Rohkem infot www.loodusmaa.ee.